صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۳۰ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فردیناند: ۶ بازیکن بارسلونا در حد این تیم نیستند

فردیناند: ۶ بازیکن بارسلونا در حد این تیم نیستند

مدافع پيشين منچستريونايتد به انتقاد از نمايش ضعيف کاتالان ها در بازي برابر يوونتوس پرداخت.
به نقل از مترو، بعد از شکست سه بر صفر بارسلونا برابر يوونتوس در دور رفت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا، شانس اين تيم اسپانيايي براي رسيدن به مرحله بعد کم شد.
ريو فرديناند که اکنون به عنوان يکي از کارشناسان تلويزيوني در انگليس فعاليت ميکند، درباره اين موضوع گفت : پنج تا 6 بازيکن بارسلونا در حد اين تيم نيستند و فاصله زيادي با بقيه بازيکنان دارند. همين موضوع باعث افت شديد اين تيم شده است. بايد اين بازيکنان از بارسلونا جدا شوند و به آنها اجازه داده نشود پيراهن اين تيم را بر تن کنند. کيفيت و سطحي که آنها بازي ميکنند، به طور کل با بقيه بازيکنان تيم فرق ميکند و توازن را از تيم بارسلونا گرفته است. آبياناريها در خط حمله بازيکنان بزرگي دارند. آنها نياز دارند خيلي سريع توپ را بگيرند ولي بازيکناني که پشتسر مهاجمان قرار دارند، به خوبي آنها را تغذيه نميکنند و توپ را سريع به آنها نميدهند.
فرديناند در ادامه گفت : دفاع بارسلونا چه از نظر فردي و چه از نظر تيمي مشکل دارد. زماني که پپ گوارديولا هدايت آنها را بر عهده داشت، بارسلونا در پرس بسيار موفق عمل ميکرد اما در حال حاضر آنها نميتوانند به خوبي تيم حريف را پرس کنند. به نظر ميرسد اين بازيکنان هيچ ايده مشخصي براي بازي برابر تيمي همچون بارسلونا را ندارند.