صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۹ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مورینیو: زمین روستوف شبیه زمین فوتبال نیست

مورینیو: زمین روستوف  شبیه زمین فوتبال نیست

سرمربي منچستريونايتد با انتقاد از چمن ورزشگاه روستوف تاکيد کرد گلزن سوئدي تيمش در بازي فردا شب از ابتدا در ترکيب ثابت قرار ميگيرد.
منچستريونايتد امشب بايد در روستوف ديدار رفت مرحله يک هشتم نهايي ليگ اروپا را برگزار کند. ژوزه مورينيو پيش از اين ديدار در نشست خبري خود درباره شرايط زمين بازي گفت: زمين بازي اصلا شرايط خوبي ندارد.
او درباره محروميت زلاتان ايبراهيموويچ گفت: کاري به محروميتهاي داخلي ندارم. او فردا شب از ابتدا براي ما بازي خواهد کرد و نظري درباره محروميت او ندارم. نمي دانم در اين زمين چطور قرار است بازي کنم. البته اگر بشود اسم آن را زمين گذاشت. واقعا باور آن سخت است که اين زمين قرار است ميزبان اين ديدار از ليگ اروپا باشد. انتظار داشتم با زمين بهتري روبرو شويم ولي اين همان زميني است که در پکن يا آن روبرو شديم. با اين شرايط نميدانم فردا به مخيتاريان بازي برسد يا خير چرا که انتظار امکانات بهتري داشتيم.
مورينيو در ارزيابي خود از تيم روستوف گفت: روستوف تيم خيلي خوبي است که بازيکنان سرعتي در اختيار دارد و روي ضدحملات تيم قدرتمندي محسوب مي شود. آنها تيم جوان و با انگيزه اي هستند که در خط حمله بازيکنان خوبي در اختيار دارند و بازي راحتي برابر آنها نخواهيم داشت. روستوف تيمي است که با 10 بازيکن دفاع ميکند و در خط حمله تيم قدرتمندي است و با تمامي نفرات شرکت مي کند.
با توجه به اينکه قهرمان ليگ اروپا به صورت مستقيم به ليگ قهرمانان فصل آينده صعود مي کند، از مورينيو سوال شد که آيا اين جام اولويت نخست تيمش در ادامه فصل است که اين مربي گفت: بله ممکن است درست بگوييد و همين شرايط باشد و ليگ اروپا هدف اصلي ما براي اين فصل باشد.