صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۹ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فیگو: کریستیانو رونالدو یک تاریخ‌ساز است

 فیگو: کریستیانو رونالدو یک تاریخ‌ساز است

کاپيتان پيشين تيم ملي فوتبال پرتگال به ستايش از هموطنش پرداخت و او را يک تاريخ ساز و مرجع در فوتبال اروپا و جهان دانست.
به نقل از EFE ، رئال مادريد در آغاز دور برگشت لاليگا، جشنواره گل به راه انداخت و توانست گرانادا را با پنج گل از پيش رو بردارد. لوييس فيگو يکي از چهره هاي بزرگي بود که در سانتياگو برنابئو حضور داشت و بازي را از نزديک تماشا کرد.
او درباره حضور مجدد در اين ورزشگاه گفت : حضور در برنابئو همواره حس زيبايي به من داده است؛ به ويژه در روزي که کريستيانو رونالدو در آن از توپ طلاي خود رونمايي کرد. توانستيم روزي زيبا را رقم بزنيم. رئال مادريد بازيکنان بزرگي در اختيار داشته و دارد.
فيگو درباره دستيابي خود به توپ طلا در سال 2000 هم اضافه کرد: سال بسيار مهمي براي من و رئال مادريد بود. در آن سال بارسلونا را ترک کردم تا پيراهن رئال مادريد را بر تن کنم. با قهرماني در لاليگا توانستم توپ طلا را به دست آورم.
 آن سال براي من بسيار مهم بود. ستاره پيشين تيم ملي فوتبال پرتگال به ستايش از رونالدو پرداخت و درباره دستيابي اين بازيکن به چهار توپ طلا گفت : به هيچ وجه عجيب نيست. رونالدو بازيکن بسيار بزرگي به شمار ميرود و طبيعي است توپ طلا را هم چندين بار به دست آورد. در 10 سال اخير شاهد رقابت شديد بين مسي و رونالدو بوديم. اين باعث شده است بگويم رقابت اين دو بازيکن بسيار متفاوت با رقابت زمان ما بود. دستيابي يک بازيکن به توپ طلا تا آخرين روز مشخص نيست اما در سال 2016 همه مطمئن بودند که توپ طلا به رونالدو ميرسد.