صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۷ ثور ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رونالدو: انسان مغروری نیستم

رونالدو: انسان مغروری نیستم

ستاره پرتگالي رئال مادريد تاکيد کرد که انسان مغروري نيست و علاقه زيادي به شرکت در کارهاي خيريه دارد.
کريستيانو رونالدو که روزهاي خوبي را در رئال مادريد ميگذراند، در گفتوگويي که با شبکه تلويزيوني اون تي مصر داشت درباره موضوعات زيادي سخن به ميان آورد.
اين بازيکن پرتگالي در ابتداي سخنان خود درباه ژست او قبل از زدن ضربات آزاد گفت : اين يک تاکتيک است و باعث ميشود بهتر تمرکز بگيرم. بعضي از من تقليد ميکنند ولي موفق نيستند. بايد بگويم من از هيچ کسي تقليد نمي کنم.
رونالدو درباره اين سوال که آيا او در زندگي الگويي داشته است نيز گفت: بسيار سخت است کسي را پيدا کرد و او را الگوي خود قرار داد. بايد بگويم شخص خاصي را الگوي خود قرار ندادم. او درباره وضعيت کنوني خود هم گفت :  هشت سال است که وضعيت ايدهآلم را حفظ کردم  و اين کار بسيار سختي است. خوشحالم که آماده هستم و ميتوانم  به تيمم کمک کنم. بله بايد بگويم که به خودم افتخار ميکنم. به تازگي با رئال مادريد  و شرکت نايکي قرارداد جديد امضا کردم. ميخواهم  آمادگي خود را حفظ کنم. محصولات زيادي به اسم من توليد ميشود. به کارهاي تجاري هم علاقه دارم و آن را ادامه ميدهم.
رونالدو در ادامه درباره نقش پول در زندگياش اضافه کرد: پول و سرمايه باعث ميشود تا در زندگي استقلال داشته باشم و در آينده خيالم راحت باشد. اين نظر من نسبت به پول و سرمايه است.
او درباره اينکه چه توصيهاي به فوتباليست هاي جوان دارد هم گفت : توصيه من اين است که تلاش زيادي از خود نشان بدهند. هر کسي بايد در زندگي خود رويا پردازي کند ولي مهمتر از همه چيز، تلاش کردن است. ستاره پرتگالي رئال مادريد درباره مغرور بودنش هم گفت : به هيچ وجه انسان مغروري نيستم و علاقه زيادي به شرکت در کارهاي خيريه دارم. زياد نمي خندم اما اينگونه نيست که چيزي من را به خنده وا ندارد. دوستان واقعي من بيرون از مستطيل سبز هستند و لحظات خوبي را در کنار آنها تجربه ميکنم.
رونالدو درباره پسرش گفت : او در شرايط بسيار خوبي به دنيا آمده چراکه همه چيز دارد. جونيور از موتر گرفته تا خانه و همه وسايل رفاه را در اختيار دارد. با اين حال او به خاطر شهرت زيادي که پدرش دارد، گاهي اوقات آزرده خاطر ميشود اما اطمينان دارم چنين مشکلاتي را پشتسر خواهد گذاشت.