صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آمادگی کامل تیم ملی فوتبال بانوان کشور قبل از بازی امروز مقابل هند

آمادگی کامل تیم ملی فوتبال بانوان کشور  قبل از بازی امروز مقابل هند

کيلي ليندز، سر مربي تيم ملي فوتبال بانوان کشور و کاپيتان تيم ملي قبل از ديدار مقابل تيم ملي بانوان هند اعلام کردند که ملي پوشان افغانستان آمادگي کامل براي اين بازي دارند.
خانم ليندز همچنان از شرايط تيم ابراز خوشبيني کرده و گفته: نظر به شرايط کنوني که افغانستان دارد خيلي خوشحالم که فدراسيون فوتبال افغانستان همچنان از تيم ملي بانوان حمايت ميکند که اين واقعاَ قابل ستايش است.
ليندز در ادامه در خصوص آمادگي تيم نسبت به سال هاي قبل افزود: با آنکه در وقت کمي با هم يک جا شديم و وقت کمي براي آماده شدن در اين مسابقات داشتيم با آن هم ما تلاش زياد کرديم تا بتوانيم تيم خوبي براي اين مسابقات آماده بسازيم.
به گفته او، ملي پوشان کشور از نگاه روحي و رواني آماده اند و امسال نسبت به سال هاي قبل بازيکنان و کيفيت بازي هاي تيم متفاوت خواهد بود.
سرمربي تيم ملي فوتبال بانوان کشور در خصوص تيم حريف نيز گفته: ما بازي هاي تيم هند را تماشا کرده ايم تيم خوبي است و رقيب سختي براي ما حساب مي شود و اينکه افغانستان هيچ گاهي در برابر اين تيم پيروز نشده و اولين بار است که در مرحله گروهي با هند برخورديم براي من جالب است در مقابل اين تيم بازي کنيم و اميد وارم نتيجه خوبي کسب کنيم.
او همچنان در مورد سيستم بازي گفت که دوست دارد سيستم بازي تيم را هميش تغيير دهد که اين نظر به حالت بازي بر مي گردد و او متکي به يک سيستم تيمي نيست.
در همين حال شبنم مبارز، کپتان تيم ملي بانوان افغانستان نيز گفت که سال 2014 آنها موفق به کسب نتيجه نشد ولي اکنون با تغيراتي که در تيم و در کادر مربيگري تيم ايجاد شده است آنها نسب به سال قبل بازي متفاوتي انجام خواهند داد.
کاپيتان کشور گفته که او هميشه به آينده نگاه مي کند و نظر به اينکه آخرين بازي تيم ملي کشور در اين رقابت ها است، تلاش مي کنند که بازي خوبي به نمايش بگذارند.  بانوان ملي پوش کشور امروز عصر به مصاف تيم ملي فوتبال هند مي رود. (بخدي)