صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۴ دلو ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

در اعتراض به کشته شدن یک صراف در کابل تظاهرات شد

در اعتراض به کشته شدن یک صراف در کابل تظاهرات شد

ده ها تن در کابل، در اعتراض به قتل یک صراف از سوی افراد مسلح ناشناس در کابل، تظاهرات کردند و از مسئولان نهادهای امنیتی خواستند که به این رویداد با جدیت رسیدگی کنند.
به گزارش پژواک، معترضان که شمار آنان به ۱۰۰ تن می رسید، حوالی ساعت سه بعد از ظهر دیروز، جنازۀ مقتول را به چهار راهی پل محمود خان در مجاورت وزارت دفاع که یک ساحه مزدحم است، انتقال داده و خواستار تامین عدالت  شدند.
ببرک صافی پسر مقتول گفت که پدرش(زیرک صافی) که یک مرد بزرگسال بود، یکشنبه شب هنگام برگشت از یک مهمانی، در نزدیک خانه اش در جاده سوم کارته نو، از سوی افراد مسلح ناشناس هدف قرار گرفته شده است.
به گفته وی، مهاجمان ضمن متوقف ساختن موتر پدرش، او را کشته و پول های همراهش را با خود برده اند.
ببرک صافی در مورد مقدار پول های به سرقت برده شده، معلومات نداد؛ اما گفت که از حکومت می خواهد مهاجمان را بازداشت و آنان را به سزای عمل شان برساند.
داوود امین قوماندان امنیه کابل که در جمع معترضان حضور یافته بود، وعده سپرد که مهاجمان را به زودترین فرصت بازداشت و پروندۀ شان را برای پیگیری بیشتر به نهادهای عدلی بسپارد. معترضان بعد از تعهد قوماندان امنیه در زمینۀ رسیدگی به این قضیه، جسد را برای خاکسپاری از آنجا انتقال دادند و راه های اطراف به روی تردد مردم باز شد.