صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

در ولایت هلمند، از اثر ناامنی و مشکلات دیگر، حدود ششصد هزار فرد واجد شرایط از رفتن به مکاتب بی بهره شده اند. این اظهارات را داوود شاه صفاری رییس معارف هلمند، دیروز(۲۰سرطان) در نشستی که با حمایت ریاست معارف در لشکرگاه برگزار شده بود، ابراز داشت

کمیسیون تفتیش مرکزی مجلس نمایندگان، عبدالله حبیبزی، سرپرست شاروالی کابل را به اتهام فساد و عدم پاسخگویی به لوی سارنوالی معرفی می کند. عبدالحفیظ منصور رئیس کمیسیون تفتیش مرکزی مجلس نمایندگان روز چهارشنبه 20 . . .

دبیرکل سازمان همکاریهای اسلامی در سخنرانی آغاز نشست دو روزه علمای جهان اسلام در مورد مسئله جنگ در افغانستان، گفته است که درجنگ افغانستان " بنام اسلام، مردم بیگناه کشته می شود. . .

دولت اعلام کرده که عبدالعزیز کاملوف، وزیر خارجه ازبکستان که در سفر رسمی دو روزه به کابل آمده بود، گفته که این کشور تلاش هایش را برای کمک به روند صلح افغانستان آغاز کرده و از رهبران طالبان دعوت کرده که برای گفتوگوهای صلح به تاشکند . . .

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده امریکا که در یک سفر غیر منتظره به کابل آمد، در دیدار با رئیس جمهور غنی، ضمن حمایت از روند صلح افغانستان گفت، طالبان درک کرده که از راه نظامی پیروز نمی شود...

کشور ازبکستان اعلام کرده است که در نقطه مرزی با افغانستان، 3 هزار هکتار زمین را برای ساخت منطقه ی آزاد تجاری اختصاص داده است. جمشید هوجایی، وزیر دولت ازبکستان در امور تجارت خارجی، در دیداری که با محمد ...

اداره بازرس به هدف رسيدگى به شکايات در رابطه به فعاليت هاى رياست جمهورى، رياست اجرائيه، اراکين عالی رتبه حکومت و رؤساى ادارات مستقل بودجوى ايجاد مى گردد. براساس يک فرمان 9 مادهای تازه، محمداشرف غنى رئيس جمهور کشور . . .

اداره ملی حفاظت از محیط زیست کشور می گوید که افغانستان کمترین نقش را در تغییر اقلیم دارد اما بیشترین صدمه را از این ناحیه میبیند. عبدالوالی مدقق، معین پالیسی اداره ملی محیط زیست روز یکشنبه 17 سرطان در . . .

رهبران دگرگونی و دگردیسی (change Leaders). نام ها و نشان های بزرگی که بر برگ برگ تاریخ برخی کشورها درخشیده اند و می درخشند؛ همچون خورشیدی بر تاریکی ها. نام ها و نشان هایی که می توانند الگوهایی نیک و خوش نام برای دیگران باشند . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر