صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ترامپ جان رتکلیف را به عنوان مدیر اطلاعات ملی آمریکا معرفی کرد. این عضو جمهوری‌خواه کنگره سال پیش در پی گزارش‌های انتقادی رسانه‌ها از این پست صرف‌نظر کرده بود. اکنون سفیر آمریکا در آلمان موقتا این سمت را برعهده دارد. . .

در پی انتشار خبرهایی مبنی بر تصمیم انقره برای باز کردن درواز‌ه‌های خروجی خود به روی پناهجویان، یونان روز جمعه اعلام کرد بر شدت تدابیر امنیتی و گشت‌زنی‌ها و کنترل مناطق مرزی خود با ترکیه . . .

درگیری‌ها بین هندوها و مسلمانان در دهلی، پایتخت هند تاکنون ۲۳ کشته به‌جا گذاشته است. آروین کجروال سروزیر دهلی، خواهان حضور ارتش در بخشی از این شهر شده است. او همچنین گفت باید مقررات آمد و شد . . .

بشر درگیر مبارزه با چیزی شده است که پنج میلیون بار از خودش کوچکتر است. ویروس کرونای جدیدی که نخستین بار در شهر ووهان چین پدیدار شد در عرض چند ماه از دشمنی ناشناخته به اضطرابی جهانی تبدیل شده است. . .

دیدیه رائولت، مدیر انستیتوی مدیترانه ای بیماری های عفونی در شهر مارسی می گوید تجویز یک داروی رایج که برای معالجه مالاریا از آن استفاده می شود، در درمان مبتلایان به ویروس جدید کرونا «موثر» است. ..

در جریان تظاهرات معترضان هندی علیه قانون بحث‌برانگیز شهروندی در دهلی نو، پایتخت، در روز دوشنبه ۲۴ فبروری (5 حوت)، پنج نفر از جمله یک پلیس جان خود را از دست دادند و بیش از ۹۰ نفر هم مجروح شدند. . .

زلزله‌ای به بزرگی ۵.۷ در مقیاس ریشتر بامداد یک‌شنبه ۴ حوت غرب ایران همچنین مناطق مرزی با ترکیه را لرزاند. مرکز این زمین‌لرزه که در ساعت ۹ و ۲۲ دقیقه و ۵۹ ثانیه روی داد، منطقۀ قطور در ۳۱ کیلومتری شهر خوی در ولایت آذربایجان غربی بود ...

ایتالیا در حال حاضر در سطح اروپا، بالا ترین شمار مبتلایان به ویروس کرونا را دارد. حکومت این کشور حالا تدابیر شدیدی را برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس خطرناک اتخاذ کرده است. به این ترتیب قرار است ...

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس جمهوری فرانسه و صدراعظم آلمان، خواستار اقدام‌های مشخص این دو کشور برای جلوگیری از فاجعه انسانی در ولایت ادلب سوریه شد. . .

برنی سندرز از نامزدهای حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست‌جمهوری به گزارش‌های منتشره در باره ادعای تلاش روسیه برای کمک به کارزار انتخاباتی او واکنش نشان داده و به این کشور . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر