صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۶ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نتایج تحقیق یک اندیشکده مطالعات تروریسم در بریتانیا نشان می‌دهد دولت‌ها در تلاش برای مبارزه با جرائم مالی گروه‌ها و سازمان‌های تروریستی عقب افتاده‌اند و نتوانسته‌اند اقدامات گروههای تروریستی را به گونه‌ای متناسب و هم زمان خنثی کنند. . .

با تعطیلی سراسری مدارس در جاپان به دلیل گسترش ویروس کرونا، مراکز تفریح و نگهداری پس از مدرسه در جاپان با تمهیدات ویژه ای دانش آموزان را می پذیرند تا والدینی که کار می کنند پس از پایان ساعات کاری آنها را به خانه ببرند. . .

وزارت خارجه هند روز سه‌شنبه ۱۳ حوت سفیر ایران را در اعتراض به توییت محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران فراخواند. آقای ظریف روز گذشته در توییتی نسبت به کشتار مسلمانان در هند واکنش نشان داده بود. وزیر امور خارجه ایران در توییت . . .

در حالی که شمار مبتلایان به کرونا در ایران در روز دوشنبه به هزار و ۵۰۰ و جان‌باختگان به ۶۶ نفر رسید، دو سخنگوی دولت ایران در مورد شیوع کرونا و رویدادهای مربوط به آن اظهار نظر کردند. . .

پیامد شیوع کرونا برای چین تا به اینجا فقط مرگ بیش از ۲۸۰۰ نفر نبوده است. فعالیت‌های بخش‌های تولیدی چین در ماه فبروری نزول شدیدتری نسبت به بحران مالی سال ۲۰۰۸ را تجربه کردند. دیگر بازارهای مالی جهان هم اما مصون . . .

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل اولویت‌های خود در صورت پیروزی در انتخابات سراسری اسرائیل را اعلام کرده است. "اشغال سریع دره اردن" و هم‌چنین "رفع تهدیدات جمهوری اسلامی" از جمله اولویت‌های برنامه او هستند. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر