صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ حوت ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

محمد جواد ظریف وزیر خارجهٔ ایران اعلام کرد که گرچه کشورش فناوری لازم برای رمزگشایی از جعبهٔ سیاه هواپیمای اوکراینی ساقط شده در ایران را ندارد اما این جعبه . . .

تحقیقات سه رسانه آلمانی، امریکایی و سویسی نشان می دهد که سازمان های استخباراتی آلمان و امریکا دهه ها از دولت ها به شمول کشورهای دوست جاسوسی کرده اند. این جاسوسی با استفاده . . .

حکومت یونان در نظر دارد که در ماه مارچ ساخت پنج مرکز ثبت نام و اخراج پناهجویان را در پنج جزیره آغاز کند. وزیر مهاجرت یونان گفته است که کمپ های فعلی مانند کمپ موریا که به شدت مزدحم است، مسدود خواهند شد. . .

مذاکرات سازمان ملل متحد با طرف‌های متخاصم در لیبیا برای تحکیم آتش‌بس موقت در داخل و اطراف طرابلس، پایتخت که از سوم فبروری در ژنو آغاز شده بود روز شنبه بدون نتیجه پایان یافت. . .

پارلمان پاکستان قطعنامه ای را تصویب کرد که بر بنیاد آن، قاتلین و متجاوزین جنسی بالای کودکان افزون بر تطبیق حکم اعدام بالای شان، در محضر عام به دار آویزان خواهند شد. سازمان های حامی حقوق بشر با این طرح مخالفت اند. . .

یک روز پس از مرگ یک پزشک چینی که برای نخستین بار از وجود ویروس جدید کرونا خبر داد، موج بی‌پیشینه‌ای از خشم و اندوه جامعه چین را فرا گرفت. دکتر لی ونلیانگ، چشم‌پزشک جوان بیمارستان ووهان چین که نسبت. . .

کمیساریای عالی پناهجویان ملل متحد شرایط موجود کمپ‌های به شدت مزدحم پناهجویان در پنج جزیره یونان را هشدار دهنده خواند. یک سخنگوی این سازمان گفته است که کشورهای اروپایی دیگر نیز باید پناهجویان آسیب پذیر را بپذیرند. . .

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه در نطق سالانۀ خود در کنگره با دفاع از کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران بار دیگر دولتمردان ایرانی را به مذاکره دعوت کرد . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر