صاحب امتیاز: داکتر حسین یاسا

مدیر مسوول: محمد رضا هویدا

پنجشنبه ۱۰ حمل ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

معرفی 9 کتاب برتر «آمازون» برای بهار 2017

معرفی 9 کتاب برتر «آمازون» برای بهار 2017

سايت فروش کتاب آماوزن اسامي 9 کتاب برتري را که در فصل بهار در دسترس علاقهمندان کتابخواني قرار ميدهد اعلام کرد.
به گزارش اينديپندنت، دبيران سايت آماوزن که هر ماه شاهد معرفي کتابهاي زيادي در اين سايت هستند، با يک نظرسنجي اسامي 9 کتاب برتري را که در فصل بهار در اين سايت براي فروش عرضه ميشود اعلام کردند.
اين کتابها عبارتند از: 
«در آب» نوشته پائولا هاوکينز
وقتي دو زن در نهايت در رودخانهاي محلي ميميرند، گذشته تاريک دوباره به خاطرهها حمله ميآورد. هواداران کتاب «دختر در قطار» نوشته اين نويسنده بار ديگر شاهد انتشار کتابي پر از تعليق و شگفتي توسط اين نويسنده خواهند بود.   اين رمان نيز مثل رمان قبلي وي که پرفروشترين کتاب سال شد، سرشار از حس تعليق روانشناسانه است.
«استارتآپ» نوشته دوري شفرير
اين رمان سرگرمکننده و بامزه که نخستين رمان نوشته اين نويسنده است، موفق شده تا جذابيت، جواني، عشق، و جهان تکنولوژي را با هم ترکيب کند.
«پيشگويي تيره» نوشته ريک ريوردان
دومين کتاب ريک ريودان از مجموعه «محنتهاي افلاطون» قطعا کتابي جالب و به اندازه کتاب اول آن خواندني است. در اين کتاب آپولو يا افلاطون که اکنون يک نوجوان بيدست و پاست، به تلاشهاي مستمري براي رستگاري دست ميزند که با مقدار زيادي از شوق و شعف در طول راه همراه خواهد بود.
«قاتلان ماه گل: قاتلان اوسيج و تولد افبيآي» نوشته ديويد گران
اثر تاليفي گران روايتي غيرداستاني درباره کنکاش در توطئهاي سرد و تعصبي است که به قتلي سيستماتيک در جامعه متشکل از اعضاي هنديهاي پولدار استان اوسيج منجر شد و يکي از اولين تحقيقات بررسي قتل را در افبيآي شکل داد.
«امپراتوري در حال سقوط» نوشته جان اسکالزي
طرفداران داستانهاي علمي تخيلي مشتاقانه در انتظارند تا اين کتاب جديد را که در حکم يک اپراي فضايي، مستعمرات انساني پراکنده در جهان را دربرميگيرد بخوانند. وقتي ارتباطهاي بين آن مستعمرات توسط تغييري فيزيکي تهديد ميشود، سه جمع مستقل و مجزا به رقابتي با زمان دست ميزنند تا بتوانند نسل انسان را حفظ کنند.
«يکي از پسرها» نوشته دانيل ماگاريل
اين رمان پرقدرت درباره دو برادر است که در جريان طلاقي در برابر مادرشان قرار ميگيرند و اين زماني است که اين طلاق پدر را به ورطه رفتارهاي خشونتآميز و غيرقابل پيشبيني مياندازد. اين رمان برداشتي از پيوندهاي خانوادگي و برادري است که در هر صفحه آن  خود را نشان ميدهد.
«مقاومتناپذير: ظهور فناوريهاي اعتيادآور و کسب و کاري که از قلاب کردن ما حاصل ميشود» نوشته آدام آلتر
گوشي موبايلتان الان کجاست؟ احتمالا اگر دقيقا در دستتان نباشد، همراه شماست. وسوسهاي که هرگز انسان را رها نميکند و هم ما در معرض ابتلا به اين اعتياد قرار داريم. آدام آلتر در اين کتاب در اين باره صحبت ميکند که چنين اعتيادي چگونه عمل ميکند، و با تمرکز بر انفجار تکنولوژي، نقش آن را در به قلاب انداختن ما بررسي ميکند.
«شهادت» نوشته اسکات تورو
اين نويسنده يک تريلر قانوني سفت و سخت را به بازار ميفرستد. بيل بوم دادستان پيشن کيندل کانتي به پروندهاي کشيده شده که نميتواند آن را رد کند چون تنها شاهد آن با ارايه اطلاعاتي دلسرد کننده درباره کمپي از پناهندگان کوليها وارد ماجرا شده است و اين دادستان تنها کسي است که ميتواند همه چيز را روشن کند.
«هر چيزي ممکن است» نوشته اليزابت استراوت
نويسنده برنده جايزه پوليتزر براي کتاب «اوليو کيتريج» و «اسم من لوسي بارتون است» شمار بزرگي از شخصيتهاي حاضر در يک شهر کوچک را گرد آورده تا با شيوه استادانه خودش به کنکاشي ژرف در مسايل روانشناسانه و احساسي آنها بپردازد.