صاحب امتیاز: داکتر حسین یاسا

مدیر مسوول: محمد رضا هویدا

سه شنبه ۸ حمل ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جرج مایکل، ستاره درخشان موسیقی پاپ درگذشت

 جرج مایکل، ستاره درخشان موسیقی پاپ درگذشت

جرج مايکل، يکي از موفقترين خوانندگان دنياي پاپ در دهههاي گذشته، در سن 53 سالگي در لندن درگذشت. او در طول چند دهه فعاليت هنرياش ترانههاي فراموشنشدني زيادي به جاي گذاشت و بيش از 100 ميليون آلبوم به فروش رساند.
موسيقي پاپ يکي از ستارگان درخشان و پرسابقه خود را از دست داد: جرج مايکل. رسانههاي خبري به نقل از مدير هنري اين خواننده معروف گزارش دادند که جرج مايکل در ايام کريسمس در خانهاش واقع در 90 کيلومتري لندن درگذشته است. او به هنگام مرگ 53 سال بيش نداشت.
جرج مايکل که ترانههاى فراموش نشدنى بسيارى از خود به جا گذاشته، هم به خاطر موسيقياش و هم به خاطر جنجالهايى که به پا کرد، همواره در صف چهرههاى خبرساز عالم پاپ قرار داشت. او در دهه 80 ميلادى در کنار مايکل جکسون، مدونا و پرينس از محبوبترين ستارگان پاپ محسوب مىشد. اين خواننده برجسته در طول فعاليت هنري خود بيش از 100 ميليون آلبوم به فروش رساند.
در مورد مرگ جرج مايکل جزييات بيشتري انتشار نيافته است. با اين حال خبرگزاري آلمان به نقل از پوليس انگليس گزارش داده است که نکات مشکوکي در ارتباط با چگونگي مرگ او مشاهده نشده، اما قرار است جسدش کالبدشکافي شود.
مرگ اين خواننده و ترانهسراي برجسته بلافاصله واکنشچهرههاي سرشناس موسيقي پاپ و راک را در شبکههاي اجتماعي به دنبال داشت. التون جان، خواننده و ترانهسراي بريتانيايي در شبکه اينستاگرام نوشت که «دوستي عزيز و هنرمندي تراز اول» را از دست داده است. (دويچه وله)