صاحب امتیاز: داکتر حسین یاسا

مدیر مسوول: محمد رضا هویدا

سه شنبه ۸ حمل ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تجلیل از اندرو گارفیلد در جشنواره سینمایی پالم اسپرینگز

تجلیل از اندرو گارفیلد در جشنواره سینمایی پالم اسپرینگز

اندرو گارفيلد بازيگر سينما از جشنواره بينالمللي فلم پالم اسپرينگز جايزه ميگيرد.
اندرو گارفيلد با دريافت جايزه اسپاتلايت از جشنواره بينالمللي فلم پالم اسپرينگز تجليل ميشود. او براي بازي در فلم «ستيغ ارهاي» مورد قدرداني قرار ميگيرد.
اين فلم ساخته مل گيبسون و درامي است که برمبناي زندگي واقعي يک پزشک ارتش به نام دزموند داس ساخته شده است. او که در يکي از خونينترين نبردهاي جنگ جهاني دوم در جبههها حاضر بود حاضر نشد اسلحه به دست بگيرد و به جاي آن جان دهها نفر را نجات داد.
گارفيلد اولين چهرهاي است که مدال کنگره را در اين جشنواره دريافت ميکند. گارفيلد براي بازي در فلم «ستيغ ارهاي» به تازگي نامزد دريافت جايزه گلدن گلوب شده و از سوي انجمن بازيگران آمريکا نيز در فهرست نامزد بهترين بازيگران سال جاي گرفت. او که سال موفقي را پشت سر گذاشته در فلم «سکوت» مارتين اسکورسيزي در نقش يک کشيش مسيحي در قرن هفدهم در جاپان بازي کرده است.
 اين فلم نيز اميد به دريافت جوايز زيادي دارد. گارفيلد 33 ساله به تازگي براي همين نقش از آکادمي فلم استراليا نيز جايزه بهترين بازيگر نقش اول را دريافت کرد.
جشنواره يبنالمللي فلم پالم اسپرينگز امسال از کيسي افلک، آنت بنينگ و ماهرشالا علي و بازيگران فلم «ارقام پنهان» نيز تجليل ميکند. مراسم تجليل از اين بازيگران 2 جنوري در مرکز گردهماييهاي پالم اسپرينگز برگزار ميشود. امسال بيست و هشتمين دوره اين جشنواره برگزار ميشود.