ستاره فلم «عشاي سياه» گفتوگوهاي اوليه براي پيوستين به تريلر جنايي «مرز سهگانه» را با کمپاني پارامونت آغاز..." /> ستاره فلم «عشاي سياه» گفتوگوهاي اوليه براي پيوستين به تريلر جنايي «مرز سهگانه» را با کمپاني پارامونت آغاز..." />

صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جانی دپ به قلب جنایات سازمان یافته آمریکای جنوبی می‌رود

جانی دپ به قلب جنایات سازمان یافته آمریکای جنوبی می‌رود

جاني دپ احتمالا قصد دارد به دنياي تبهکاران جنايات سازمان يافته بازگردد، اما اين بار در آمريکاي جنوبي. ستاره فلم «عشاي سياه» گفتوگوهاي اوليه براي پيوستين به تريلر جنايي «مرز سهگانه» را با کمپاني پارامونت آغاز کرده است.
دپ اخيرا براي بازي در فلم «عشاي سياه» نامزد جايزه انجمن بازيگران شده است. او که در اين فلم نقش تبهکار آمريکايي مشهور وايتي بالجر را بازي ميکند، در فلم جديد نيز دوباره پا به دنياي جنايات سازمان يافته ميگذارد.
اين بازيگر در ابتدا به دليل حضور کاترين بيگلو براي بازي در اين فلم تمايل پيدا کرده است. جي.سي چاندور کارگرداني اثر را برعهده دارد.  تام هنکس و ويل اسميت ديگر بازيگراني هستند که حضور در اين پروژه به آنها پيشنهاد شده است. مارک بول در همکاري با چارلز راون و الکس گارتنر فلمنامه اين اثر را نوشته است.
داستان اين فلم در مرز بدنام  ميان کشورهاي آرژانتين، پاراگوئه و برازيل، محل تلاقي رودخانههاي ايگوآسو و پارانا رخ ميدهد. اين منطقه که مرز سهگانه نام دارد محل امني براي تبهکاران جنايات سازمانيافته است.
دپ به تازگي بازي در فلم «دزدان دريايي کارائيب : مردان مرده قصه نميگويند» را به پايان رسانده است و سال 2016 با فلم «آليس در آينه» بر پرده سينما ظاهر خواهد شد.
استوديوي فلمسازي پارامونت هنوز در اين باره اظهارنظري نکرده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع مجاز است.